KONKURS

niedziela, kwietnia 16, 2017


Hej wam, zniknęłam na jakiś czas, ale oznajmiam że wracam na dobre. Wracam do was z konkursem, przy ostatnim były małe problemy (aniżeli dlatego, że nie podałam publicznie zwycięzcy, ponieważ nagrodę od razu wysłałam temu chłopakowi i ze względu na brak czasu zapomniałam dodać to na bloga - mam nadzieję, że rozumiecie).

                                                                                                                                                                   

KONKURS NUMER 1
Więc tym razem mam dla was bardzo ciekawy zestaw, tak myślę: K LIPS W KOLORZE NEUTRAL BEAUTY, RAMKA NA ZDJĘCIA, KSIĄŻKA PT: JAK CIESZYĆ SIĘ Z ŻYCIA, COŚ SŁODKIEGO I WIELE POZYTYWNEJ ENERGII.
Konkurs potrwa od dziś do 15 czerwca, następnego dnia po zakończeniu ogłoszę oficjalnie wyniki.
PAMIĘTAJCIE PRACE KONKURSOWE ZAMIESZCZAMY TYLKO I WYŁĄCZNIE W KOMENTARZACH (wszelkie pytania natomiast kierujcie na maila: cranshee@gmail.com postaram się odpowiedzieć jak najszybciej).
ZADANIE KONKURSOWE
Napisz co zmieniłbyś/abyś w swoim życiu. Możesz pisać o czymkolwiek, główną tezą jest zmiana chociażby stylu. Napisz coś od serca, życzę powodzenia!
WARUNKIEM JEST OBSERWOWANIE BLOGA

                                                                                                                                                                   

KONKURS NUMER 2
Proszę o przesyłanie prac na maila, w tytule napisać "K2 imię i nazwisko"! Do wygrania: KARTA UPOMINKOWA SPOTIFY O WARTOŚCI 20 ZŁOTYCH, KSIĄŻKA PT: WSZYSTKO CO MĘŻCZYŹNI WIEDZĄ O KOBIETACH, COŚ SŁODKIEGO I WIELE INSPIRACJI. 
Konkurs potrwa od dziś do 31 lipca, następnego dnia podam wyniki. Prace konkursowe wysłane w komentarzach nie będą zaliczane, wysyłamy je tylko i wyłącznie na maila, aby zapobiec bałaganowi (mail: cranshee@gmail.com)
ZADANIE KONKURSOWE
Napisz co cię inspiruje, czego szukasz w życiu, czy jesteś odważny/a w modzie. Cokolwiek chcesz, główną myślą jest inspirowanie się. Życzę powodzenia!
WARUNKIEM JEST OBSERWOWANIE BLOGA (PROSZĘ O PODANIE NAZWY W MAILU)

Mam nadzieję, że weźmiecie udział w moich konkursach przygotowanych specjalnie dla was! Buziaki!

You Might Also Like

0 komentarze

Fashion

Popular Posts

Najciekawsze blogi