#confident

Confident with fashion

poniedziałek, lutego 06, 2017

Znalezione obrazy dla zapytania how to be confident with fashion
Znalezione obrazy dla zapytania how to be confident with fashion
Hejka kochani, dawno nie było tu żadnego luźniejszego postu - a ja obiecałam, że wezmę się za bloga. Dzisiaj chciałabym się skupić nad pewnością siebie. Przede wszystkim jak być pewnym siebie?
Pozbądźmy się kompleksów, czy widzieliście pewną siebie osobę z kompleksami? Spójrzmy w lustro, uśmiechnijmy się i powiedzmy sobie to co chcielibyśmy usłyszeć od innych. Uwierzcie, to wcale nie jest trudne. Kochajmy siebie takie jakie jesteśmy, bo właśnie to jest pierwszy krok do bycia pewnym siebie. 
Drugi to coś bliskiego mnie - ubrania. Zawsze bałam się eksperymentować z ciuchami, bo jeszcze rok temu moja szkoła to było istne szaleństwo. Każda dziewczyna wyglądała tak samo, dosłownie. Teraz coś się zmieniło i nikt nie spojrzy źle na was gdy założycie mom jeans, to już norma.

Własny styl dodaje nam pewności siebie. Kolejną ważną rzeczą jest to, aby nie bać się ludzi. Wiem , to może wydawać się śmieszne, ale znam takie osoby, które wstydzą się podejść do innych, pogadać. Uśmiechnij się i rozmawiaj z ludźmi swobodnie – to podstawa. Uwierz mi, ludzie chcą cię widzieć szczęśliwą. Nie musisz być od razu duszą towarzystwa, nie. Bądź sobą i nie kryj się w cieniu!

                                                                         🌟    🌟    🌟

Hey guys, long time there wasn't looser post - and I promised that I will take up a blog. Today I would like to focus on confidence. First of all, how to be confident?
Get rid of complexes, have you seen a confident person with complexes? Let's look in the mirror, smile and say what you would like to hear from others. Believe me, it's not difficult. Love yourself, such that you are, because that is the first step to being confident.
The second is something close to me - clothes. I was always afraid to experiment with clothes, because a year ago my school it was a veritable madness. Every girl looked the same, literally. Now things have changed and nobody looks bad on you when you have mom jeans, it's the norm.

Own style gives us confidence. Another important thing is to not be afraid of people. I know it might sound funny, but I know these people who are ashamed to approach the other, to talk. Smile and talk to people freely - is essential. Believe me, people want to see you happy. You don't have to be immediately life of the party, no. Be yourself and don't hide in the shadows!

You Might Also Like

1 komentarze

  1. Uważam, że poprzez styl możemy wyrazić siebie. Nie warto ograniczać się tylko dlatego, że boimy się opinii innych. Niestety w niektórych środowiskach wymagany jest odpowiedni styl, co często jest obciążeniem dla nas samych.

    OdpowiedzUsuń

Fashion

Popular Posts

Najciekawsze blogi