#music

Let's do it! Music!

piątek, lipca 01, 2016


Witam was wszystkich serdecznie w pierwszy dzień lipca. Dzisiaj przygotuję tracklistę z piosenkami na Lato 2016. Jednak zanim zacznę to chciałabym powiedzieć, że od niedawna możecie znaleźć mnie na musical.ly gdzie nazywam się @lodotonators. Przechodząc do post - zawsze korzystam ze Spotify, gdzie znajdziecie listy przebojów z całego świata. Nie przedłużając, zaczynajmy.

Aktualne światowe przeboje:
1. One Dance
2. This Is What You Came For
3. Cheap Thrills
4. Can't Stop the Feeling
5. Don't Let Me Down
6. Panda
7. Too Good
8. I Took A Pill In Ibiza
9. Work From Home
10. No Money
i oczywiście więcej

Co do Spotify, możecie tam tworzyć swoje własne playlisty. Aktualnie słucha się takich piosenek jak: Wherever I Go (OneRepublic), Sweet Lovin', Love Yourself, Same Old Love czy This One's For You. Nie zapominając o Kill Em With Kindness od Seleny. Co do mojej tracklisty to tutaj macie link (aby go otworzyć nie musicie posiadać konta). Co tam znajdziemy?

Rendez vous, Never Go Away, New Americana, i hate u i love u, Needed Me, YOUTH etc.

PS Znowu te Fistaszki :')
_________________________________________________________________________________
Welcome you all on the first day of July. Today I prepare tracklist of songs for Summer 2016. However, before I start I would like to say that recently you can find me on musical.ly where my nickname is @lodotonators. Turning to post - I always use Spotify, where you will find the charts around the world. Not extending, let's get started.

Current world Hits:
1. One Dance
2. This Is What You Came For
3. Cheap Thrills
4. Can not Stop the Feeling
5. Do not Let Me Down
6. Panda
7. Too Good
8. I Took A Pill In Ibiza
9. The Work From Home
10. No Money
and of course, more

In Spotify you can create your own playlists. Currently listening to such songs as: Wherever I Go (OneRepublic), Sweet Lovin 'Love Yourself, Same Old Love and This One's For You. Not forgetting Kill Em With Kindness of Selena. As for my tracklist is here you have a link (to open it you have to have an account). What did we find?

Rendez vous, Never Go Away, New Americana, i hate u and love u, Needed Me, YOUTH etc.

You Might Also Like

2 komentarze

  1. Fajnie jest mieć w końcu takie miejsce, gdzie znajdziemy piosenki, które warto mieć na swojej mp3. Muzyka na twojej playliście jest taka typowo na lato. Fajnie, że znalazła się tam też Halsey <3

    OdpowiedzUsuń
  2. Być może skorzystam :)

    OdpowiedzUsuń

Fashion

Popular Posts

Najciekawsze blogi